Artykuły

 

News

News

spis treści

 • 15% zniżki z okazji walentynek!

  Z okazji zbliżających się Walentynek przygotowalysmy dla Was promo!
  Od dnia dzisiejszego do 14.02.2015 (do północy) po wpisaniu kodu \'love\' macie 15% zniżki na zakupy!
  Jeśli podacie to hasło w naszym stacjonarnym sklepie to tez otrzymacie zniżkę.

  \"\"

 • Pierce of Cake - studio piercingu

  Pierce of Cake to również profesjonalne studio piercingu mieszczące się we Wrocławiu na ul. Śrutowa 17/1, 50-256 Wrocław (3 minut od Wyspy Słodowej). Od końca września na stałe przekłuwa u nas piercerka Aga, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w tym zawodzie.

  Aga Czech - Kilka dobrych lat temu wyfrunęła spod skrzydeł jednego z najlepszych piercerów w Polsce i od tego czasu nieustannie ozdabia ludzi kolczykami wszelkiej maści. Jest to jednocześnie jej pasja i zawód. Wykonuję wszystkie przekłucia standardowe, surface, microdermal oraz intymne damskie. Pracowała jako piercerka w dwóch salonach tatuażu we Wrocławiu, zawsze doradzi, pomoże, wytłumaczy i nie wypuszci z salonu bez uśmiechu. Zaprasza wszystkich, małych i dużych, grubych i chudych, starszych i młodszych - dla każdego znajdzie coś dobrego.


  Aby umówić się do Agi na zabieg przekłuwania ciała zadzwoń na  tel. +48 731 221 646 lub napisz mail na kolczyki@pierceofcake.pl
  Zabiegi wykonywane są w środy.

  Wcześniej przez prawie dwa lata pracowała u nas piercerka Ewa Grzelakowska-Kostoglu znana jako Red Lipstick Monster.   

 • Nasz sklep i studio piercingu we Wrocławiu

  Sklep Pierce of Cake to również sklep stacjonarny oraz studio przekłuwania ciała z siedzibą we Wrocławiu na ul. Śrutowa 17/1, 50-256 Wrocław (3 min od Wyspy Słodowej). Zapraszamy od pn. do pt. 10-18 i w sb. 11-15. Nasz nr tel. +48 731 221 646 

 • Promocja: torba gratis!

  Złóż zamówienie za minimum 150 zł a torbę Pierce of Cake otrzymasz gratis! Pamiętaj, że liczy się wartość towaru za kóry zapłaciłeś bez ceny przesyłki. Jeśli Twoje zamówienie ma wartość 150zł, ale np. 20zł zapłaciłeś pieniędzmi ze skarbonki, to również nie jest to zamówienie do którego otrzymasz darmową torbę.

   

 • Nowa strona studia Pierce of Cake

  Z dumą przedstawiamy Wam nową stronę www.studio.pierceofcake.pl!
  Znajdziecie tam opis naszej ekipy, galerię tattoo & piercing oraz informacje o naszym studio.
  Dodatkowo w zakładce blog systematycznie pojawiać się będą wpisy o aktualnych wydarzeniach z życia studia czy też porady dotyczące tatuażu i piercingu.
  Oglądajcie, czytajcie, komentujcie!

 • Wielkie otwarcie

  Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, wielu godzinach projektowania, kreowania, rysowania, cięcia, kodowania, programowania, wklejania, a potem... kasowania, poprawiania i testowania... oddajemy w Twoje ręce nasze dzieło czyli całkiem nowy sklep Pierce of Cake. Na dobry początek, aby uczcić wielkie otwarcie naszego sklepu dajemy Ci 35% zniżki na wszystkie dostępne u nas produkty. Świetujemy od dziś, przez cały miesiąc - czyli do 23 października 2011, więc nie musisz sie spieszyć. Masz czas, aby spokojnie poznać nowe Pierce of Cake. 

 • 20% zniżki na walentynki

  Mamy niespodziankę dla wszystkich spóźnialskich, którzy nie kupili jeszcze prezentu z okazji walentynek: kod rabatowy 20%, działa do godziny 24:00 dnia 10.02.2014. Macie więc ostatnią szansę na promocyjne zakupy!
  Aby wasze zakupy były tańsze o 20% wystarczy, że składając zamówienie wpiszecie LOVE w pole "kod rabatowy".


 • 6. Urodziny Pierce of Cake

  Pierce of Cake z dumą informuje, że doczekaliśmy się 6 świeczek na urodzinowym torcie! Dokładnie 6 lat temu, 1 listopada 2007 narodził się sklep Pierce of Cake. Wydaje się, jakby to było wczoraj... no coż - dzieci zawsze szybko rosną ;) Taką okazję trzeba oczywiście uczcić! Przez pierwsze 6 dni listopada wszystkie nasze kolczyki możecie kupić 20% taniej (te które są na stałe przecenione o 20% lub więcej pozostają w tej samej cenie). Jak Wam się podoba takie świętowanie? Dodalibyśmy jeszcze po kawałku tortu do każdego zamówienia, ale obawiamy się, że po drodze zostanie zjedzony przez Panie z Poczty albo listonosza...

  Aby otrzymać 20% zniżki wpisz w koszyku w polu "kod rabatowy" URO6. Kodu można używać wiele razy. Promocja kończy się 6.11.2013 o godzinie 24:00.

 • 5. urodziny Pierce of Cake

  Pierce of Cake z dumą informuje, że doczekaliśmy się 5 świeczek na urodzinowym torcie! Dokładnie 5 lat temu, 1 listopada 2007 narodził się sklep Pierce of Cake. Wydaje się, jakby to było wczoraj... no coż - dzieci zawsze szybko rosną ;) Taką okazję trzeba oczywiście uczcić! Przez pierwszy tydzień listopada wszystkie nasze kolczyki możecie kupić 20% taniej (te które są na stałe przecenione o 20% lub więcej pozostają w tej samej cenie). Jak Wam się podoba takie świętowanie? Dodalibyśmy jeszcze po kawałku tortu do każdego zamówienia, ale obawiamy się, że po drodze zostanie zjedzony przez Panie z Poczty albo listonosza...

 • Darmowe kolczyki na dzień chłopaka ; )

  Wszystkim wydziaranym (i niewydziaranym), pięknym (i mniej pięknym), inteligentnym (i mniej inteligentnym) chłopcom Pierce of Cake życzy dużo szczęścia i samych wyrozumiałych kobiet w życiu ; )

 • Dzień Darmowej Dostawy

  Postanowiliśmy dziś zrobić Wam małą niespodziankę i wziąc udział w projekcie "Dzień Darmowej Dostawy".

 • wyprzedaż kolekcji kolczyków do pępka!

  Lato powoli się kończy - to ostatnia okazja żeby odsłonić na plaży opalone ciało ozdobione kolczykami. W Pierce of Cake możesz teraz kupić wiele kolczyków do pępka w promocyjnych cenach. Pogoda we wrześniu ma być iście letnia także zdążysz jeszcze w tym sezonie pochwalić się nowymi ozdobami. Wszystkie kolczyki do pępka znajdziesz TUTAJ

 • Świąteczny bałagan na poczcie

  Planowałeś w tym roku zrobić świąteczne zakupy kilka tygodni wcześniej, ale jak zwykle obudziłeś się tydzień przed wigilią bez prezentów? Boisz się, że Twoja paczka może zaginąć gdzieś na poczcie w świątecznym bałaganie? 

 • Konkurs 2! Wygraj 100zł + torbę!

  Dzięki waszej pomocy jeden z Pierce of Cake characterzzz ma już imię. Zostały nam jeszcze 2 bezimienne sierotki, dlatego teraz czekamy na Wasze propozycje imion dla kolejnej z nich.

 • Konkurs 1! Wygraj 100zł + torbę!

  Konkurs na imiona dla Pierce of Cake characterzzz! Wygraj 100zł do wydania w Pierce of Cake + torbę!

Copyright © 2014 pierceofcake.pl
made by zaven